En iyi Solana NFT

En İyi Solana NFT Koleksiyonları

NFT satış / alışı yapmak isteyenlerin göz önünde bulunduracakları en önemli Faktör hız ve düşük maliyetlerdir. Solana şuanda 65.000 TPS ile güçlü işlem hızı sağlar ve bir işlem yapmak için size yalnızca 0,0001 USD maliyeti vardır . Proof of History ile Proof of Stake birlikte kullanıldığından, blok oluşturmada gecikme olmaz, bu nedenle blok zinciri delicesine hızlı ve makul ölçüde merkezi olmayan hale getirir.

Ethereum blok zinciri ağındaki gaz ücreti hala oldukça yüksektir. Sonuç olarak, daha fazla giriş engeli oluşturarak kullanıcıları daha iyi bir alternatiften vazgeçirir. Şu anda, daha iyi bir alternatif ekosistem Solanadır. İnsanların neden daha fazla SOL biriktirdiğini anlamanın en iyi yolu, bir Phantom cüzdan indirmek ve farklı Solana NFT projeleriyle alım satım yapmaktır. Ekosistemi içeriden deneyimlediğinizde, Solana’nın gerçekten ne kadar hızlı ve ucuz olduğunu göreceksiniz

En iyi Solana NFT Koleksiyonları

  1. DeGods

DeGods yaratıcı kıyafetleri ve göz alıcı renkleriyle sanat sergileyen 10.000 sanal tanrıdan oluşan Solana tabanlı bir koleksiyondur. Anlık olarak Solana Ekosisteminde en yüksek Floor Fiyata sahip NFT koleksiyonudur. DeGods sahipleri NFTlerini Stake koyarak DUST Token kazancı sağlar.

DeGods NFT sahipleri 1000 DUST token karışılığında NFTlerini DeadGods a çevirebilirler

Koleksiyonu takip etmek için aşağıdaki Magic Eden NFT pazarını kontrol edebilirsiniz

https://magiceden.io/marketplace/degods

2. Solana Monkey Business

Solana Ekosisteminde Floor Fiyatı en yüksek ikinci NFT koleksiyonu Solana Monkey Business. SMB koleksiyonu, birçok farklı özelliğe sahip rastgele oluşturulmuş 5.000 maymundan oluşur. “Maymunlar”, Solana çevresinde büyük bir topluluk oluşturmayı ve sahiplerine özel avantajlar ve bir topluluk cüzdanı sağlamayı amaçlar. Mevcut taban fiyatı yaklaşık 200 SOL ve toplam piyasa değeri 70 milyon dolardır. Topluluk gücü açısından MonkeDAO grubunun MSB’nin sosyal medyada oldukça takipçisi var. Discord sunucusunda 30 binden fazla üye ve Twitter’da yaklaşık 100.000 bin takipçi ile MSB, Solana blok zincirindeki en iyi NFT projelerinden biri olarak kendini kanıtlamıştır

Koleksiyonu takip etmek için aşağıdaki Magic Eden NFT pazarını kontrol edebilirsiniz

https://magiceden.io/marketplace/solana_monkey_business

3. Taiyo Robotics

Solana Ağında Floor Fiyatı en yüksek üçüncü NFT koleksiyonu Taiyo Robotics.

Taiyo Robotics, tek görevi Dünya gezegenini dev canavarlardan korumak olan 2.121 pikselleştirilmiş robottan oluşan Solana tabanlı bir NFT koleksiyonudur. Tüm koleksiyonun hakları, 22 Aralık 2021’de Taiyo Robotics’in taban fiyatı 2 SOL’ye ulaştığında Solana’daki bir NFT pazarı olan Solport tarafından satın alındı. Orijinal geliştiriciler Taiyo Robotics’i sattıktan sonra, proje Tom Solport ve Big Brain Holdings’in kurucusu SOLBigBrain de dahil olmak üzere blockchain savunucuları tarafından yönetildi.

Projenin fırtınalı bir geçmişi olmasına rağmen, yeni geliştirme ekibi yönetimini, sürdürülebilirliğini, karlılığını ve topluluk desteğini kolaylaştırmak için NFT ye yeni utulity kattı. Taiyo Robotics sahipleri NFTlerini Stake koyarak $SCRAP Token kazancı sağlar.

Koleksiyonu takip etmek için aşağıdaki Magic Eden NFT pazarını kontrol edebilirsiniz

https://magiceden.io/marketplace/taiyo_robotics

4. Shadowy Super Coder DAO

Shadowy Super Coder, kıyafet, masa üstü, arka plan ve monitör ekranları dahil olmak üzere önemli parçalara sahip 10.000 havalı görünümlü kodlayıcıdan oluşan Solana merkezli bir NFT koleksiyonudur. Koleksiyon, RPC işlemlerini yürüten GenesysGO ekibi tarafından oluşturulmuştur.

Shadowy Super Coder, kıyafet, masa üstü, arka plan ve monitör ekranları dahil olmak üzere önemli parçalara sahip 10.000 havalı görünümlü kodlayıcıdan oluşan Solana merkezli bir NFT koleksiyonudur. Koleksiyon, RPC işlemlerini yürüten GenesysGO ekibi tarafından oluşturulmuştur. NFT topluluğundaki birçok kişi, SSC mintinden sonra, çoğu koleksiyondaki olağan senaryo gibi, fiyatının hızla düşeceğini tahmin etti. Ancak şaşırtıcı olan şey, şans yüzünden değil, Projenin arkasındaki iyi düşünülmüş uygulamalar nedeniyle gerçekleşmedi.

Shadowy Super Coder (SSC) sahipleri NFTlerini Stake koyarak $SHDW Token kazancı sağlar. Solana Ekosistemindeki en yüksek Stake geliri sağlayan NFT projesidir.

Koleksiyonu takip etmek için aşağıdaki Magic Eden NFT pazarını kontrol edebilirsiniz

https://magiceden.io/marketplace/shadowy_super_coder_dao

5. BlockSmith Labs

Blocksmith Labs (BSL), NFT endüstrisinin karşılaştığı sorunları ele alırken sahiplerine fayda sağlamak için kuruldu.
24 Mart 2022’de piyasaya sürülmesinden bu yana, 2.2 SOL’luk bir mint fiyatıyla, Blocksmith Labs NFT koleksiyonu fiyat ve hacim olarak fırladı. Şuan itibari ile BSL’nin taban fiyatı Magic Eden’de 55 SOL’dur ve toplam 233.122.57 SOL hacme ulaşmıştır. Spekülatif NFT’ler bu ayı piyasası sırasında değer kaybedip ayıklandıkça, sahiplerine sürekli değer sağlayan Blocksmith Labs gibi başarılı projeler ön plana çıkmaktadır

Blocksmith Labs’ı Solana’da Blue Chip (Mavi Çip) Koleksiyonu yapan nedir?
Ekip. Projenin kurucuları mühendislik ve teknoloji alanında güçlü bir geçmişe sahiptir. Üç kurucu ortaktan biri olan Mert, eski bir Coinbase mühendislik çalışanıdır. Kurucu ortak Cryptonent, Solana’daki en başarılı mavi çiplerden biri olan DeGodsNFT’nin baş geliştiricisidir. Kurucu ortak Harmy, bir NFT portföy aracı olan Solfolio’nun ürün sahibidir. Muhtemelen görebileceğiniz gibi, ekibin kripto alanında birçok başarısı var ve bu bir NFT projesi için iyi bir işaretdir
Daha sonra ekip, proje sahipleri ve kullanıcılar için sorunsuz bir deneyim sağlayan Mercury ve BiFrost’u platformlarını kurmuşlardır. Mercury’de, NFT sahipleri listelenen yeni projeler, çekilişler ve açık artırmalar hakkındaki güncellemelerin keyfini çıkarabilirler. Proje sahipleri ayrıca White List (WL) adreslerini kolayca dışa aktarabilir. Bugün itibariyle, Mercury platforma 300’den fazla proje ve 100.000 kullanıcı ekledi.
Bifrost, Solana NFT projeleri için yeni nesil bir fırlatma rampasıdır. Bifrost, kullanıcılara madencilik yaparken daha adil bir fiyat sunmak için bot karşıtı madencilik çözümleri sunar.

Blocksmith sahipleri NFTlerini Stake koyarak $FORGE Token kazancı sağlar.

Koleksiyonu takip etmek için aşağıdaki Magic Eden NFT pazarını kontrol edebilirsiniz

https://magiceden.io/marketplace/blocksmith_labs

En iyi Solana NFT Koleksiyonları makalemiz beğenilerinize sunulmuştur.

Okex Borsası Komisyon indirimli kayıt linki = https://kriptoreferans.com/okex-borsasi-indirimli-referans-kodu/

Gate.io Borsası Komisyon indirimli kayıt linki = https://kriptoreferans.com/gate-io-borsasi-referans-indirimli-uyelik/


One thought on “En İyi Solana NFT Koleksiyonları

Bir Cevap Yazın