Gate.io İndirimli Referans Kodu

Gate.io Borsası indirimli referans kodu

Gate.io Borsası Referans indirimli üyelik

Gate.io Kripto Para borsasına kayıt olarak %40 a varan Komisyon indirimi ve Üyelik avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Komisyon indirimli kayıt linki = https://www.gate.io/signup/VFhMA1pc?ref_type=103

Gate.io Kripto Para Borsası, Yeni çıkan Startup Projeleri ile kullanıcılarına yüksek karlar verebilen borsadır. Kullanıcıların stratejilerini optimize etmelerine yardımcı olur. Yüzlerce token ve vadeli işlem çifti ile al-sat imkanı sağlar. Ayrıca, 100’den fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet veren, işlem hacmi bakımından en büyük dijital varlık borsalarından biridir, Türkçe Dil seçeneği mevcut borsa da işlemler kolayca yapılabiliyor.

Gate.io Borsası Referans indirimli Üyelik

%20 Komisyon İndirimli Binance Borsası Kayıt linki = https://kriptoreferans.com/binance/

Gate.io, en eski kripto para borsaları arasında yer almaktadır. 2013 yılında Lin Han tarafından Çin’de kurulan bir kripto para borsasıdır. Gate.io, Çin’de kurulmasına rağmen daha sonra Çin’in baskıları nedeniyle merkezini ABD’ye taşımıştır. Aynı zamanda 2017 yılına kadar Bter ismiyle hizmet verirken daha sonra Gate.io olarak adını değiştirmiştir. Ve şirket asıl büyümesini 2017 yılından sonra gerçekleştirmiştir.

Gate.io, 2015 yılında hack’lenmiş ve 700 BTC kaybetmiştir. Hack’lenmenin ardından güvenlik önlemlerini arttıran Gate.io, siber saldırılara maruz kalsa da daha sonra hack’lenmemiştir. Gate.io, Cryptocurrency Exchange Ranking (CER) tarafından 2020 yılında en güvenilir kripto para borsası seçilmiştir.

Gate.io, en yüksek siber güvenlik puanına sahip borsalar arasında yer almakla birlikte kullanıcı güvenirliğini en üst düzeyde tutmaktadır. Müşterilere ait bilgi ve varlıkların %95’i soğuk depolama cüzdanlarında muhafaza edilmektedir. Ayrıca müşterilerin, güvenlik açıklarını fark etmesi ve bildirmesi halinde ödüllendirildiği bir sisteme de sahiptir. En çok tercih edilen iki faktörlü kimlik doğrulama olmasının yanı sıra fon şifreleme avantajı da tanınmaktadır.

Borsanın Avantajları

Kriptodan kriptoya işlemler için düşük komisyon oranı bulunmaktadır.
Havuz, ödül ve çekiliş sistemlerinde sunulan yüksek kazanç oranlarına sahiptir.
VIP üyelik seviyeleri bulunmaktadır.
Daha önce hiçbir yerde listelenmeyen coinler, ilk olarak Gate.io’da listelenebilmektedir.
Vadeli işlem haricinde spot ticareti ve marj ticareti gibi seçeneklere de sahiptir.
7/24 canlı destek hizmeti sağlanmaktadır.
NFT ticareti yapılabilmektedir.

7 thoughts on “Gate.io Borsası indirimli referans kodu

Bir Cevap Yazın