MEXC Kirpto Para borsası indirimli referans kodu

MEXC Borsası Referans indirimli üyelik

MEXC Borsası Referans indirimli üyelik

MEXC Kripto Para borsasına kayıt olarak Komisyon indirimi ve Üyelik avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Komisyon indirimli kayıt linki = https://m.mexc.com/auth/signup?inviteCode=1Jhia

MEXC Kripto Para Borsası, 2018 de Seyşeller merkezli kurulmuş kripto para borsasıdır. İşlem hacmi bakımından büyük ilerleme kaydeden kripto para borsalarından birisidir. Son Dönemde Türkiye Kripto para piyasasına ağırlık veren MEXC Borsası sık sık Kingstarter (Oy kullanarak Airdrop kazanma), Kaliteli Launchpad projeleri organize eder. MEXC borsasında SPOT, Marjin ,Steaking işlemleri yapabilirsiniz. Türkçe Dil desteğine sahip borsa kolay kullanım avantajı sağlar.

MEXC Global Borsasına nasıl kayıt olunur

Kayıt Linkini tıklayarak açılan ekrandan E-posta bilgileri girerek parola oluşturulur

Doğrulama Kodu gönder butonuna basarak e-postasına gelen doğrulama kodu girilir.

Sağ üstteki Hesap butonuna basılır ve Kimlik doğrulama adımına geçilir. Bu adımda her borsada olduğu gibi standart Kimlik belgesi, Sürücü belgesi veya Pasaport ile doğrulama yapılır.

LaunchPad , Kickstarter , MX-DeFi , M- Day Nasıl Kullanılır ?

MEXC Borsası Referans indirimli üyelik

Launchpad

Piyasaya yeni çıkacak tokenlere tahtası açılmadan önce alma imkanı verir, Elinizde tuttuğunuz MX ( MEXC Borsasının kendi tokeni) kadar size pay verir

Kickstarter

Kickstarter’ etkinliği, projenin başlatılmadan önceki aşamada MEXC’de listelenmesi için oylandığı ve ardından tüm oy kullanan kullanıcılara ücretsiz olarak token airdrop dağıtıldığı bir etkinliktir. Belirlenen hedeflere ulaşılmazsa, MEXC listelenen projeyi iptal eder ve oylama tokenının kilidini açar. Bu etkinlik, MEXC’de daha çok sayıda kalietli projeyi listelemek ve MEXC kullanıcılarına ücretsiz airdrop sağlamak için tasarlanmıştır.

MX-DeFi

Hesabınızda tuttuğunuz tokenleri, stake koyarak elinizdeki token sayısını arttırabilirsiniz

Gate.io Borsası Refe Alternatif Kripto Para Borsası Gate.io ya kayıt için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz, https://kriptoreferans.com/gate-io-borsasi-referans-indirimli-uyelik/

Bir Cevap Yazın