Bitci Borsası Referans İndirimli Üyelik

Bitci Borsası Referans indirimli üyelik

Bitci Borsası Referans indirimli üyelik

Bitci Kripto Para borsasına kayıt olarak Komisyon indirimi ve Üyelik avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Komisyon indirimli kayıt linki = https://www.bitci.com/account/register?ref=9190d9c9-ead9-4211-b252-6ad1739d7845

Kendi blok chain ağına sahip Türkiye’nin ilk ve tek Kripto para borsasıdır.

Bitcichain blok zincirinin mainnet coini olan Bitcicoin. Bitcichain blok zinciri üzerinde oluşturulan yandaş Token ve NFT projeleri ile kıymet kazanır. Bitcichain üzerindeki tokenların transferlerinde blokzincir ağ ücreti Bitcicoin ile ödenir.

Bitcicoin, Bitci Teknoloji tarafınca geliştirilen Bitci E-Wallet cüzdanlarında rahatlıkla saklanabilir.

Farklı coğrafyalarda gönülleri fethetmiş onlarca takım Bitci.com da kripto para dünyasında Taraftar Token ile ön plana çıkmaktadır.

Bitci Borsasına nasıl kayıt olunur

Kayıt Linkini tıklayarak açılan ekrandan Ad Soyad Telefon ve Şifre bilgileri girerek parola oluşturulur.

Hesap Oluştur butonuna basarak telefonunuza gelen doğrulama kodu girilir.

Borsaya Kayıt yapıldıktan sonra , Sağ üstteki Hesap butonuna basılır ve Kimlik doğrulama adımına geçilir. Bu adımda her borsada olduğu gibi standart Kimlik belgesi, Sürücü belgesi veya Pasaport ile doğrulama yapılır.

Bitcicoin; Bitci Teknoloji tarafınca geliştirilen Bitci Fan Token ve Bitci Tokenizer şeklinde farklı alanlarda kullanabilirsiniz. BursaSpor, Denizlispor, Eskişehirspor, Karşıyaka, Real Betis ve TBF benzer biçimde yandaş Token’ların altyapısını oluşturan Bitcicoin ile BitciPay üzerinden ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bitcicoin nasıl alınır?
Bitci.Com borsası üzerinden Bitcicoin satın alabilirsiniz. Ayrıca Bitci Teknoloji Android ve iOS uygulamaları üzerinden de Bitcicoin alım/satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik işlemlerini bitirdikten sonra kimliğinizi doğrulayarak satın alım için giriş yapın. Sol üst bölümde bulunan; Borsa menüsündeki kolay Al Sat, Standart, Gelişmiş veya Geniş Ekran sekmelerinden birine tıklayarak Bitcicoin alım/satım sayfasına girin. Daha sonrasında belirlediğiniz miktarı lüzumlu alanlara yazarak satın alımı gerçekleştirebilirsiniz

Spot Alım satım işlemleri gerçekleştirebilir , Akademik öğretici makale okuyabilir, Yarışmalara katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kripto Para staking imkanı sunan borsada Taraftar Token satın albilirsiniz. Borsa Türkçe içerikli kolay kullanım olanağı sağlanmaktadır.

Gate.io Borsası Refe Alternatif Kripto Para Borsası Gate.io ya kayıt için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz, https://kriptoreferans.com/gate-io-borsasi-referans-indirimli-uyelik/

Bir Cevap Yazın