Bitget Kripto Borsası Referans Kodu

Bitget Borsası Komisyon indirimli Referans Kodu

Bitget Borsası Komisyon indirimli Referans Kodu

Bitget Kirpto Para Borsası Kripto, Emtia, Endeks ve Forex gibi küresel piyasalarda işlem yapmanızı sağlayan ödüllü bir işlem platformudur.

Bitget Kripto Para Borsası Komisyon indirimli Üyelikten yararlanmak için buradan kayıt olunuz. https://www.bitget.com/tr/referral/register?from=referral&clacCode=3EBYDP5Q Bitget Kripto Para Borsası Komisyon indirimli Referans Kodu

Bitget Kripto Para Borsası,

Bitget, Merkezi Singapur’da bulunan bir kripto para borsasıdır. En güvenilir borsalar arasında yer aldığı belirtilmektedir.

Lisanslı nadir borsalardan biri olan Bitget, Amerika, Kanada ve Avustralya gibi ülkelerde lisanslı olarak işlem görmektedir. Birçok ülkede sponsorluk anlaşmaları ile adından bahsettiren Bitget, Türkiye’de de Galatasaray Spor Kulübü ile sponsorluk anlaşması yapmıştır. Singapur merkezli borsanın CEO’su Sandra Lou ve Baş Satış Sorumlusu Intae Song’dur. Bitget, spotta ya da vadeli işlem piyasalarında alınıp satılabilen birçok kripto para birimini listelemektedir. Ayrıca alım satım için herhangi bir depozito ücreti yoktur. Kullanıcılar için masaüstü ve mobil cihazlardan erişimi kolay bir uygulamadır.

Mevcut durumda 2 milyondan fazla kayıtlı kullanıcı bulunan Bitget, Ocak 2022’de tüm zamanların en yüksek işlem hacmine ulaşmıştır.

Bitget, güvenliğe oldukça önem vermektedir. Kullanıcılarını dolandırıcılık faaliyetlerine karşı korumak amacıyla 200 milyon dolarlık bir koruma fonuna sahiptir. Platform, işlem hacmi bakımından mevcut durumda ilk üç kripto para borsası arasında yer almaktadır. Vadeli işlem satışlarında uzmanlaşmış ve başarılı olmuştur. Dünyanın dört bir yanından, 3 milyondan fazla kişi Bitget’te işlem yapmaktadır. Birçok kripto para birimini listelemekte ve 70’den fazla işlem çiftine sahiptir. Ayrıca Bitget, en düşük işlem ücretlerini sağlamakta ve kripto para satın alımlarında herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Copy Trade özelliği, vadeli işlemlere yeni başlayanlar için deneyimli traderları takip ederek tek tıkla pozisyon açmak için yaratılmıştır. Yeni başlayanlar zahmetsizce pasif gelir elde edebilmektedir.

7/24 müşteri desteği ile yatırımcıların ulaşabileceği bir platformdur. Güvenliğe oldukça önem veren Bitget, kapsamlı kimlik doğrulaması ile, platformdaki tüm kullanıcıların hesaplarını dolandırıcılık risklerinden korumayı amaçlamaktadır. Kimlik doğrulama işlemleri oldukça kolaydır, kullanıcının kimliğini doğrulaması için hesabına gönderilen doğrulama kodunu onaylaması ve ardından kimlik bilgilerini girerek doğrulaması yeterlidir. Yatırımcılar, Biget platformunda hesabına farklı şekillerde para yatırabilmektedir. Fiat para birimleri ile kripto para satın alınabilir ya da farklı bir kripto para cüzdanından Bitget cüzdanındaki varlıkları transfer edebilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta, protokolün doğru seçilmesidir. Yanlış protokol seçimi varlıkların kaybolmasına neden olabilir. Kullanıcılar bu noktada dikkatli olmalıdır.

Bitcoin nedir makelemize ulşamak için sayfayı ziyaret edebilirsiniz. >> https://kriptoreferans.com/bitcoin-nedir/

2 thoughts on “Bitget Borsası Komisyon indirimli Referans Kodu

  1. Geri bildirim: clindamicina crema precio

Bir Cevap Yazın