Elon Musk Parayı Yorumladı, Bitcoin kullanıcılarını bu konu üzerine düşünmeye yönlendirdi

Elon Musk Parayı Yorumladı, Bitcoin kullanıcılarını bu konu üzerine düşünmeye yönlendirdi.

Tesla’nın patronu Elon Musk, paranın tanımı hakkında başka bir yorum yaptı, bazıları onu Bitcoin (BTC) destekçisi olarak yorumladı ve diğerleri o kadar da destekçi bulmadı.

Elon Musk Bitcoin


Bir Twitinde Musk, BTC ile ödeme almayı geri çevirmeyeceğini söyleyen Amerikalı yazar Ben Mezrich’in fikrine katıldı. Peşinden, Parallax Digital CEO’su Robert Breedlove, paranın uzun vade boyunca kıymeti hareket ettirmek için bir araç bulunduğunu ve yalnızca BTC’nin parayı bu boyutlarda hareket ettirebileceğini belirtirti.

Musk para birimlerinin data teorisi açısından gözlemlenmesi gerektiğini, minimum hataya ve gecikmeye haiz olanın kazanan olduğunu savundu.

Breedlove ek olarak Musk’ın, Bitcoin’in “paranın inkar edilemez şampiyonu haline gelmesinin nedeni olan tartışmasız bir veritabanı olduğunu” olduğunu belirtti.
Musk’ın parayı tabiri caizse dekonstrüksiyon yöntemiyle yorumlaması, 5 milyon dolar artırmayı tartıştığı yakın tarihindeki bir röportajın arkasından geldi.

“Para nedir sorusuna Musk; Para bir veri tabanına giriştir.”

Bazıları bu ifadeyi Musk’ın paranın Bitcoin olduğunu öne sürdüğü şeklinde değerlendirdi.
Bu, Musk’ın dünyanın bir numaralı kripto para birimi hakkında yaptığı ilk yorumdan çok uzak – kısa süre önce BTC ile ilgili epey fazla tweet attı. Ancak bu, Bitcoin’in Tesla’nın patronu için yeni bir şey olduğu anlamına gelmez. Örneğin Şubat 2019’da, “Bitcoin yapısının fazlaca parlak bulunduğunu”, kriptonun kıymet aktarmanın çok daha iyi bir yolu olduğunu ve “kağıt paranın uzaklaştığını” savundu.

Kripto Para için Faydalı Web Siteler isimli  yazı dizimize gitmek için buraya tıklayınız.

Elon Musk Parayı Yorumladı, Bitcoin kullanıcılarını bu konu üzerine düşünmeye yönlendirdi

Bir Cevap Yazın